13 січня 2021 року у дистанційному форматі  відбулася віртуальна онлайн – екскурсія вчителів образотворчого мистецтва за темою «Віртуальна екскурсія, присвячена європейському живопису». Метою заходу було ознайомити  учасників  консультативного пункту  з роботою досвідченого мистецтвознавця,  здійснюючи віртуальну екскурсію історією європейського живопису за допомогою онлайн – ресурсів.

Зустріч  розпочала  консультант ЦПРПП Ірина Матущенко, яка, привітавши усіх учасників  та оголосивши  план роботи даного заходу,  акцентувала увагу на тому, що образотворче мистецтво в закладах освіти   не тільки навчальний предмет, а й могутній засіб виховання, який має надати емоційного й естетичного забарвлення всьому духовному життю людини.

Старший інспектор шкіл сектору юридично – кадрового забезпечення  Галина Прокопенко долучилася до заходу з інформацією щодо підсумків та участі у міських та обласних конкурсах художньо – естетичного напрямку.

Наступним етапом  було представлення презентації  керівника КП вчителів образотворчого мистецтва Юлії Бондарєвої,  яка  докладніше ознайомила учасників  з віртуальною екскурсією,  присвяченою шедеврам європейського живопису.

Учасники охоче ділилися емоціями за допомогою Google-малюнка вражень.

Сподіваємося, що співпраця та обмін досвідом принесуть подальші позитивні  результати у роботі з обдарованими учнями, спонукатимуть педагогів до креативності  у роботі.