11 травня 2019 року дзюдоїсти  м. Лиман вдало виступили відразу на трьох стартах. Сергієв Ян в м. Суми на Всеукраїнському турнірі «Перемога» завоював срібну медаль, Рєзніков Михайло в м. Харків на традиційному турнірі на призи  бронзового призера олімпійських ігор Новікова А.Т. став чемпіоном в важкій вазі більше 81 кг, також на цих змаганнях Скрипник Михайло, Сімінченко Дар’я і Незнаєва Альона завоювали бронзові нагороди. А самі юні дзюдоїсти відправились в м. Слов’янськ  на чемпіонат області з самбо, результат – з 15 учасників 11 медалей. Чемпіонами стали: Бейгуленко Олександр, Костюченко Богдан, Серокурова Анна, Корабльов Данило, другі місця у Наумова Анатолія, Сотнік Вікторії, Толстих Кирила, бронзові нагороди дістались Лакушеву Івану, Усенко Глібу, Медведєву Єгору, Лисенко Олександру.