Всеукраїнський  тиждень  громадського здоров’я на Лиманщині

Протягом  10-17 квітня 2019 року заклади освіти Лиманської міської ради згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, за затвердженим  Донецькою обласною державною адміністрацією Планом заходів залучилися до проведення Всеукраїнського тижня громадського здоров’я.

Упродовж тижня  у закладах освіти був проведений Всеукраїнський  урок  «Громадське здоров’я», до якого були залучені більше 2000 учнів, з них 28 людей похилого віку.

Проведені години спілкування, бесіди,  позакласні заходи,  змагання, спортивно-масові заходи в рамках  Всесвітнього дня здоров’я,  у яких взяли участь  більше 1800 учнів, з них до 20 людей похилого віку.

До проведення Всеукраїнської акції «Бути здоровим – жити здорово» приєдналися  майже 1500 учнів, з них 10 людей похилого віку.

Ще в  одній  Всеукраїнській акції «Відповідальність починається з мене» взяли участь більше 1000 учнів та більше 20 людей похилого віку.

Закінчувався тиждень громадського здоров’я   у більшості закладів освіти Днем цивільного захисту, у якому брали участь більше 2700 учнів та до 30 людей похилого віку.

Найбільш доступні  до перегляду заходи можна знайти на сайтах  ЗЗСО:

http://scyllim3.ucoz.net/news/vseukrajinskij_tizhden_gromadskogo_zdorov_ja/2019-04-18-82

http://limanlicey.dn.ua/lice%D1%97sti-doluchilis-do-vseukra%D1%97nskogo-tizhnya-gromadskogo-zdorovya.html

https://limanskazosh5.in.ua

This slideshow requires JavaScript.