10 січня 2020 року в Лиманському навчально-виховному комплексі «гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» зібралися вчителі української мови та зарубіжної літератури – вперше для проведення інтегрованого методичного віче.

Робота заходу почалася з практикуму, який провела керівник ММО Єсіпова В.І., з метою ознайомлення з методичними  рекомендаціями щодо запровадження наскрізної змістової лінії «громадянська відповідальність» у закладах загальної середньої освіти.

Подальша робота заходу будувалася на презентації творчих здобутків вчителів української мови та зарубіжної літератури. Учитель української мови та літератури НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Полєжаєва А.В. провела інтерактивну вправу «Чотири кути» (з досвіду впровадження наскрізної лінії «громадянська відповідальність» на уроках літератури). Досвідом роботи щодо впровадження методів формування наскрізних умінь учнів у процесі вивчення літератури поділилася вчитель української мови та літератури Новоселівського НВК Зайцева Н.П. Учитель української мови та літератури Торського НВК Рибіна Л.В. детально проаналізувала роботу творчої групи  по впровадженню наскрізної лінії «громадянська відповідальність» на уроках мови та літератури. Також присутні мали змогу взяти участь у тренінгу з основ медіаграмотності «Людина в медійному просторі», який провела керівник ММО вчителів зарубіжної літератури Колгашева Т.Г.

Методист навчально-методичного центру Сорокіна В.С. проаналізувала результати участі учнів у олімпіадах та конкурсах філологічного напрямку протягом І семестру поточного навчального року.

Наприкінці роботи інтегрованого методичного віче керівники ММО Єсіпова В.І. та Колгашева Т.Г. ознайомили присутніх з планом роботи ММО на ІІ півріччя 2019-2020 навчального року та Єсіпова В.І. провела заключну вправу «Коло вражень».