08 січня 2020 року на базі Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбулася інструктивно-методична нарада вчителів іноземної мови. У рамках заходу розглядалися питання щодо роботи з обдарованими учнями, планування підготовки учнів до ЗНО-2020 з англійської мови, організації участі членів ММО у тренінгу Teachers Active Group (TAG) від Learning Hub.

Після аналізу результатів проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, який провела методист навчально-методичного центру Сорокіна В.С., своїм досвідом роботи щодо підготовки учнів до олімпіади поділилася вчитель англійської мови Лиманської ЗОШ № 4 Орел С.М., а вчитель англійської мови Лиманської ЗОШ № 4  Ігнатенко О.М. провела практичне заняття «Європейські орієнтири та інновації. Виховання сучасного європейця».

         У другій частині наради присутні були ознайомлені з результатами ЗНО-2019 з англійської мови випускників закладів освіти Лиманської об’єднаної територіальної громади. Учителі представили свій досвід роботи у підготовці до ЗНО: «Як підготувати учня до ЗНО з англійської мови. Лайфхаки для вчителів» (учитель англійської мови Шандриголівської ЗОШ Пономаренко Г.А.), поради з підготовки до ЗНО «Особливості тестових завдань у форматі ЗНО 2019-2020» (учитель англійської мови Рубцівської ЗОШ Кузнецова Л.В.), поради з підготовки до ЗНО «Використання автентичних матеріалів та сучасних методичних новинок у підготовці учнів до ЗНО» (керівник ММО Абросімова Н.Г.). Також з інформацією про проходження курсів підвищення кваліфікації вчителів англійської мови виступили вчителі іноземних мов Ігнатенко О.М., Пантюхова М.В. (Лиманська ЗОШ № 3), Грицюта О.В. (Новоселівський НВК)

         Третя частина наради цілком була присвячена проєкту «Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді». Фасилітатор Learning Hub, учитель англійської мови Лиманської ЗОШ № 4 Волкотрубова О.В. представила інформацію з Всеукраїнської конференції «Learning Hub: новітнє у сучасному», а фасилітатор TAG, учитель англійської мови Лиманської ЗОШ № 4 Орел С.М. провела тренінг «TAG: розвиток навичок читання учнів».