проведений у  закладах освіти Лиманської ОТГ до   Дня захисника України та Дня українського козацтва.

На початку Тижня у Шандриголівській ЗОШ, ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, Коровоярському НВК вшанували хвилиною мовчання пам’ять про всіх захисників незалежності та цілісності України, поклали квіти до меморіальних дощок на світлу пам’ять захисників України та згадали доброю думкою своїх випускників, які незалежність рідної країни поставили вище за власне життя

     Учні Торського НВК вшанували пам’ять загиблого земляка України  Бражника Володимира, поклавши квіти на його могилу. Привітали зі святом батьків загиблого, а також односельчан-захисників України.

 Під час цих заходів лунала єдина думка: «Ми пам’ятаємо своїх героїв та бажаємо всім нам, щоб скоріше над всією Україною засяяло мирне небо!» (дивіться фоторепортажі на сайтах закладів освіти).

      У всіх закладах освіти для учнів 1-11 класів проведені інформаційно – просвітницькі заходи з використанням   інформаційних матеріалів Українського інституту національної пам’яті до Дня захисника України та методичних матеріалів, розроблених Донецьким інститутом післядипломної педагогічної освіти.

      Учні молодших класів змогли переглянути відео «Історія свята» https://www.youtube.com/watch?v=uouStb1p5t8; учням 4-7 класів показана презентація «Цінуємо твій подвиг»(https://drive.google.com/file/d/1Z6KbZGTsO_Chgtw178QtGHZKs5DwAiiV/view?usp=sharing.; проведена онлайн вікторина із переглядом документального фільму «Запорозька Січ. Витоки козацтва» (серія «Золоте стремено»,  https://learningapps.org/watch?v=px1s7t59n20).

      Серед учнів 9-10 класів було проведено  сократівську бесіду за презентацією «Служба в Збройних Силах України та захист Батьківщини – конституційний обовʼязок кожного громадянина України». Класні керівники 8-10 класів провели онлайн вікторину для учнів із переглядом документального фільму «Із полону – на волю» (серія «Золоте стремено», військові традиції доби Української революції 1917-1921 років). Після перегляду фільму відбулося активне обговорення, під час якого байдужих не виявилося, адже мужність, звитяга, розум та козацька слава наших прадідів червоними нитками прописана на сторінках літопису української історії.

    Заклади, які були на карантині, ознайомилися з інформаційними матеріали у вайбер-чаті  із подальшим обговоренням у класній групі.

    Також для старшокласників ЗОШ № 3 на базі міської бібліотеки – філії № 1 проведена відеоінформхвилинка «Ти – України солдат», під час якої учні ознайомилися з новими книжками, присвяченими подіям на Донбасі.

    Учні НВК –  гімназії та НВК № 1 підготували вітальні листівки.

     Цікаві заходи  підготували класні керівники Тернівського НВК: віночки вітань, урок-віртуальна подорож у минуле, музично – вітальну композицію, флешмоб «Краса та сила справжніх українців», квест «Пропала булава», спортивні змагання «Як козаки…».

     Доброю традицією Зарічненській ЗОШ  стала  урочиста  посвята в  козачата учнів 3 класу. Святковий ритуал провели джури  рою “Срібні вовки”, які  підготували театралізовану виставу “Ватра! Слава Героям!” та цікаві випробування-конкурси для маленьких козачат.  Учні 1-11 класів поласувалися справжнім козацьким кулішем та взяли активну участь у “Козацькому квесті”, під час якого пройшли такі випробування як: “Переправа”, “Естафета по купинах”, “Забий гол”, “Козацькі пазли”, “Стрільба з гвинтівки”, “Перша медична допомога” та навчилися збирати та розбирати автомат.

       Спортивні змагання пройшли також в Ярівській ЗОШ, а члени дитячої організації «Джерело» Ярівської ЗОШ  організували виставку малюнків «У серці кожної дитини живе любов до України».

       Підготовлені роботи на обласну виставку квіткових композицій до Дня захисника України (Торський та Тернівський НВК).

       Учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир –  це Добро, а Добро завжди перемагає.